Yeni Audi E-Tron GT, Örümcek Adam: Evden Uzak Film!

Audi ve Marvel ortağı yine, Örümcek Adam serisinin son alman markanın ikinci tüm elektrikli coupe e-Tron oynuyor. Bu ilk kez olmuyor. Amiral A8 de Spider-Man serisi bir dizi konuk oyuncu oldu. Araba şirketlerinin filmlerde sık sık yeni araçların reklamını yapan araba şirketlerini izledik. Biz de etkili ve unutulmaz olduğunu düşünüyorum.

Vurgu Far From Home Q7 ve Q8 SUV kardeşler üzerinde olacak,e-Tron üzerinde yapılmış olmasına rağmen. Rollerinin tam olarak ne olacağı bilinmemektedir. Peter Parker (Tom Holland) ve en iyi arkadaşı Ned (Jacob Batalon) basit bir elektrik motoru ile fuara gider filmde başrol paylaşmak, sonunda Audi e-Tron GT tanıtımı ile çerçeve girerek.

E-Tron GT Porsche ile birlikte geliştirilmiştir.

marka ile teknolojik benzerlikler taşıyan e-Tron GT, ikinci tüm elektrikli araç olacak. Önemli ölçüde Audi hatları taşıyan sportif modelin dış tasarımı, vahşi! Örümcek Adam serisi için, Audi’nin Sven Schuwirth dedi, “Sony Studios ile ekip bize muhteşem bir ortamda sahneye Audi’nin elektrik saldırı getirmek ve çok ilginç bir kitleye bu önemli teknoloji adapte için ideal bir fırsat verir. Audi’nin yazın en büyük filmlerinden birinde yer alsa da, ürün yerleştirmenin “yeni marka stratejimizde önemli bir rol oynadığını” söylemesi hiç de şaşırtıcı değil. Söyledi.

Eğer yayımlanan römork hakkında hiçbir şey bilmiyorsanız bile, Alman Audi tanıttı ne tür bir araç bilir.

Tamamen elektrik motorları ile taşınacak olan e-Tron GT’yi besleyen piller 400 km menzil sunacak ve 590 beygir gücüyle 3,5 saniyede havalanacak. 0-200 km/s’de kapanma süresi 12 saniyedir. Taycan’da anlattığımız teknik kısmı görmek mümkündür.

Modele 2021 çıkış tarihi verilmiştir. Garajda fiş ile karşımıza çıkan Örümcek Adam, Parker’ın kısa Avrupa turuyla başlıyor!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir