Reytingleri düşen Walking Dead yeni bölümlerde toparlanacak mı?

The Walking Dead sezon tatiline sadece haftalar kaldı. Öte yandan, ilk sezondan yedi yıl sonra gitmiyorsun, şov hala popüler ve son zamanlarda düşen reytingler hayranları için çok endişe verici.

Yani, serinin sekizinci maçı. 26 Şubat’tan itibaren fx ekranlarında sezonun yeni bölümleri ile olduğu söylense de, bu bilginin bazıları için yeterli olmadığını söyleyebiliriz. Eğer bir hayranı iseniz ve gösterinin geleceği hakkında endişeleriniz varsa, bu bilgilere dayalı bir fikir alabilirsiniz.

Ekranların en popüler dizilerinden biri olan The Walking Dead’in reytingleri ile bir noktaya gelelim.

Çünkü AMC’nin sevilen dizisinin reyting oranları genellikle 10 milyonun altına düşmedi. Ama Numbers tarafından TV’nin son bölümü, The Walking Dead, Kasım ayında sadece 7,85 milyon kişi tarafından izlendi.

Bu 3.4’e düşen bir takım reytingler.

Kısacası, sekizinci sezon finalinde düşüş gibi değil hem seyirci ve gösteri ekibi endişeli.

Hatta pek çok kişi hikayenin bir an önce kurtarılması gerektiği yorumunu yaptı.

Bunu yapmak zorunda kalacaksın. 26 Şubat’ta FX ekranlarına geri dönecek olan The Walking Dead’in kaderi merak uyandırıcı. Çünkü sezon süren final bölümünde beklenmedik bir karakterin (Carl) ısırığıyla seyirciyi şaşırtan dizideki yeni gelişmeler seyirciyi rahatsız etmemeli.

Aksi takdirde, 26 Şubat prömiyeri The Walking Dead için sonun başlangıcı olabilir iyi bir şans var. Ne de olsa, Negan savaşın avantajına geri dönerken hepimiz bekleyip dizide neler olacağını ve Walking Dead’in ekranlarda ne kadar kalacağını göreceğiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir