Idris Elba ve Tilda Swinton’ın yeni filmi Three Thousand Years…

Idris Elba ve Tilda Swinton’ın yeni filmi Three Thousand Years of Longing’in çekimlerinin gelecek yıl başlayacağını duyuran George Miller, Mad Max: Fury Road’un devam filmi için hazırlıkların da sürdüğünü söyledi.

2015 yılında vizyona giren Mad Max: Fury Road ile son yılların en iyi filmlerinden birini çeken George Miller,Mad Max evreninde geçen yeni hikayeleri anlatmaya hazırlanıyor. Dünya çapında 10 Oscar adaylığı kazanan ve $370 milyon hasılat elde eden Fury Road, devam filmlerine ilgi gösterdi, ancak Warner Bros. ve George Miller arasında filmin gelir dağılımı konusunda çıkan anlaşmazlık filme çekilmeyi zorlaştırdı.

Ancak, Warner Bros. indieWire son zamanlarda onun gelecek planları hakkında konuşan altında son değişiklik ile, Miller Mad Max ve furiosa proje içeren iki yeni projeler hazırlık olduğunu açıkladı. Miller, bir yolu nasıl izleyeceğini bulmaya çalıştıklarını söyledi ve Warner Bros. ile devam eden hukuki sürecin tamamlanmasını beklediklerini, ancak bu noktada devam filmlerinin çekileceğinin açık olduğunu söyledi.

George Miller Mad Max Önce Özlem Üç Bin Yıl Doğrudan: Fury Road Devamı

Böyle beğenilen bir filmden sonra yönetmen, stüdyoyla neden sorun yaşadıklarına da değindi ve o dönemde geçiş döneminde olan Warner Bros.’un kimsenin elini taşın altına sokmak istemediğini ve bu nedenle stüdyodan bir yanıt alamayınca konuyu uzlaşma mahkemesine taşımak zorunda kaldığını söyledi. Ancak,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir