Amazon, Brad Pitt’in yapım şirketi Plan B, Oscar ödüllü yönetmen…

Amazon, Brad Pitt’in yapım şirketi Plan B, Oscar ödüllü yönetmen Steve McQueen ve gael garcía bernal ve oyunculuk kimlikleriyle tanınan Diego Luna ile yeni içerik ler üretmek için anlaştı.

Başarılı dizi ve filmlerin bir platform üzerinde yayımlanan Amazon, brad Pitt’in yapım şirketi Plan Byeni içerik üretmek için imzaladı, ve Oscar ödüllü yönetmen Steve McQueen, son zamanlarda Dul imzaladı, ve Gael García Bernal ve Diego Luna, onların oyunculuk kimlik bilgileri için bilinen.

Indiewire göre, Brad Pitt ait üretim şirketi Plan B Amazon için bir gizem serisi üretecek, adını Outer Range olarak ayarlanır. Şovun yaratıcısı Brian Watkins olacak, oyun yazarı olarak bilinir. Dizi, Wyoming’deki çiftliğini kurtarmak için mücadele eden bir adama esrarengiz bir gizemle çakıştığını söyleyecek. 12 Years a Slave, Moonlight ve The Big Short gibi ödüllü filmler yapan Plan B, amazon ile iki farklı seride çalışıyor: son yılların en beğenilen çizgi romanlarından biri olan Paper Girls’ün bir dizi uyarlaması ve Barry Jenkins’in yazıp yönettiği The Underground Railroad.

Steve McQueen, Gael García Bernal ve Diego Luna Orijinal İçerik Üretmek için Amazon ile Bir Anlaşma İmza

Steve McQueen, 2013 yılında 12 Years a Slave için Oscar kazandı ve şu anda antoloji serisi Small Axe için hazırlıklar üzerinde çalışıyor, birden fazla içerik üretmek için Amazon ile bir anlaşma imzaladı. McQueen, Amazon için Son Günler adlı bilim kurgu serisinde Small Axe’in Amerika’daki haklarını hazırlayacak. Son Günler, devletlerin kaybolan Dünya’yı terk ederek Mars’ta gizlice bir koloni kurmayı planladıklarını gösteren tartışmalı planı inceleyecek. Buradan, gösteri, her şeyini kaybetme pahasına nereden geldiğini bilmek isteyen bir kadının riskine odaklanacak.

Aktör olarak bilinen Gael García Bernal ve Diego Luna, Amazon’un adı açıklanmayan serisi Untitled Cortés ve Moctezuma Project’te yapımcı olarak rol alacak. En son The Irishman’ı imzalayan Steve Zaillian tarafından yaratılan dizide başarılı aktör Javier Bardem yer alacak. Gael García Bernal ve Diego Luna da amazon şemsiyesi altında farklı projeler imzalayacak.

Kaynak:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir